Жертва дідівщини відрізав голову матері маленьким ножиком за 15 хвилин

Син вбив матір, яка домоглася його комісування з армії, де над ним знущалися "діди".

В Уфі після повернення з армії син відрізав голову власній матері маленьким ножем. 24-річний хлопець скоїв вбивство після сварки з матір'ю. Жінці було 46 років.

Сам вбивця нещодавно повернувся з армії. Службу він проходив на морському флоті в Мурманській області. У військовій частині він був жертвою дідівщини. Там же, в армії, він впав з третього поверху казарми. У результаті хлопець отримав черепно-мозкову травму. З цієї причини комітет солдатських матерів домігся, щоб хлопця комісували додому.

Можливо, ця травма і стала причиною такої агресивного неадекватної поведінки. Як розповідають сусіди, хлопець після повернення з армії вів себе дуже дивно. Один із сусідів, чий балкон має загальну перегородку з балконом загиблої жінки, розповідає:
"Бувало таке, що вийду покурити, а цей хлопець на своєму балконі. Втупиться в мене і дивиться, поки я не піду, не відриваючи очей".

Того дня, 2 вересня, цей сусід почув, як хлопець і його мати дуже сильно сваряться. Про всяк випадок він подзвонив в міліцію. Прибулих слідчих картина побаченого шокувала в прямому сенсі. Хлопець відрізав голову власній матері маленьким кухонним ножем. Як кажуть фахівці, цей процес у нього зайняв не менше.

Хлопцеві загрожує до 15 років колонії. До речі, у квітні цього року його сестричка покінчила життя самогубством.

Читайте також:

Чоловік відрубав голову племінниці, щоб продати її на "шаманському ринку"

Чоловік убив і відрізав голову подрузі, прийнявши її за вампіра

Вітчим убив пасинка за секс-пропозицію та відрізав йому член

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: