Жертву ґвалтівника в Дубаї можуть ув'язнити за позашлюбний секс

В ОАЕ зґвалтовану британку можуть засудити до тюремного ув'язнення, якщо чоловік доведе, що вона була п'яною і не пручалася.

У Дубаї розглядається справа про зґвалтування громадянки Великобританії. Якщо суд засумнівається в правдивості її свідчень, він може засудити до тюремного ув'язнення не чоловіка, а саму жертву ґвалтівника.

24-річна британка Люсі заявила в поліцію, що вона була зґвалтована місцевим мешканцем. Жінка стверджує, що після вечірки у клубі Dubai Marinа30-річний чоловік запропонував відвезти її додому, натомість завіз в пустелю і там зґвалтував. Те ж саме повторилося потім в її квартирі. Британка заявила, що в обох випадках кричала і кликала на допомогу, але це не зупинило чоловіка.

Ґвалтівника майже одразу затримали. Однак чоловік почав свідчити, що постраждала була п’яною і не заперечувала проти сексу. Якщо суд підтримає версію чоловіка про те, що дівчина і не заперечувала проти статевого акту, їй загрожує тюремне ув’язнення.

Згідно з місцевим законодавством, жінці забороняється вступати в інтимний зв'язок з чоловіком до того, як вони одружаться. Пияцтво також є злочином. Люсі може провести у в'язниці не менше року, після цього британка буде вислана з ОАЕ.

Нагадаємо, нещодавно британська пара була засуджена в Дубаї до місяця тюремного ув'язнення за поцілунок в ресторані. Туристи заплатили штраф, а після відбуття покарання їх мають депортували з країни.

А індійську пару - членів екіпажу літака авіакомпанії United Arab Emirates - у Дубаї заарештували за sms-повідомлення еротичного змісту. За словами представників правоохоронних органів, зміст повідомлень вказував на те, що пара, яка не перебуває у шлюбі, "збиралася згрішити".

Читайте також:

У Дубаї молоду пару заарештували за еротичні sms

Британських туристів заарештували в ОАЕ за позашлюбний секс

В ОАЕ чоловік розірвав шлюб після того, як побачив у нареченої бороду

У Ємені 12-річна дівчинка померла після першої шлюбної ночі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: