Жінка 2 місяці грала в онлайн-гру, а поруч розкладалися її собаки і діти їли консерви

33-річна жінка, мати трьох дітей, протягом двох місяців не відривалася від гри, доки сусіди не викликали міліцію.

У Великобританії 33-річна жінка протягом двох місяців практично не перестаючи грала в онлайн-гру Small World. Протягом цього часу дві її собаки померли від голоду і розкладалися прямо у вітальні. При цьому троє дітей жінки були змушені їсти холодну квасолю з бляшаної банки.

Співробітники поліції зацікавилася тим, що відбувається в будинку після того, як сусід вдови заглянув у отвір для прийому пошти.

Жінці пред'явлено звинувачення за трьома епізодами жорстоко поводження з дітьми та двома - знущань над тваринами. Вона засуджена до умовного терміну, також їй заборонили користуватися комп'ютерами.

Нагадаємо, весною в США сталося зумисне вбивство через онлайн-гру. Геймер кинув у стіну кошенятком, яке загралося з кабелем живлення і відключило ігрову приставку від Мережі. 21-річний хлопець грав на комп'ютері, у цей час котеня, власницею якого була подружка геймера, сіпнув лапою за кабель живлення і витяг його з розетки.

Зі слів дівчини, після цього геймер розлютився і, схопивши кошеня, жбурнув його об стіну. Від удару тварина померла. Геймера заарештували після того, як його подружка подзвонила в службу 911. Пізніше в поліцейському управлінні повідомили, що інцидент стався на очах у її дітей.

Читайте також:

Геймер убив кошеня, яке відключило ігрову приставку від Інтернету

Бізнесмен молотком і ножем вбив партнерів після кількох ночей ігор на комп'ютері

Геймер зарізав батька , який заважав грати на комп'ютері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: