Жінка через ревноші забила молотком партнерку з групового сексу

Жінка приревнувала молоду секс-партнерку, забила її молотком і втопила у ванній. Замести сліди злочину допоміг спільний коханець.

Напіводягнену двадцятип'ятирічну дівчину вбили і втопили в річці її секс-партнері. Причиною вбивства стали ревнощі старшої подружки - сорокалітньої жінки до юної партнерки.

Подружки заздалегідь домовилися про груповий секс, заради цієї мети старша і запросила молодшу. Проте, побачивши, що інтерес єдиного "кавалера" до молодої суперниці, може привести до її "відставки", хазяйка квартири стала жорстоко бити запрошену в гості "помічницю". У катуваннях подружки хазяйки сорокалітній чоловік нібито спочатку участі не приймав, в цей час він пивши горілку.

Хазяйка побила подругу молотком для відбиття м'яса. Обмивати тіло молодої дівчини від крові кинула у ванну. Проте самостійно витягнути знайому з води вже не змогла. На допомогу прийшов чоловік. Коли тіло витягували з ванни - дівчина вже не дихала. Не допомогло і штучне дихання, яке намагалася зробити жінка. Подружка ознак життя не подавала. І тоді партнер запропонував втопити труп в річці, що протікає недалеко.

Чоловік та жінка запакували труп молодої дівчини у величезну господарську сумку, віднесли до водоймища і скинули з містка. Злочинців ніхто не бачив. На зворотному шляху вбивці побачили міліціонера, який йшов їм на зустріч.

За словами начальника Першотравневого міськвідділу міліції Миколаєва Олександра Красиловського, його підлеглих відразу зацікавила парочка, що відходила в нічну годину від річки. Побачивши міліціонерів, вони стали нервово переговорюватися, потім цілуватися, а пізніше спробували сховатися.

Така їх поведінка стала зрозумілою, коли правоохоронці піднялися на місток. На річковій мілині стояла величезна сумка з трупом усередині.

Зараз затримані намагаються звалити провину за скоєне вбивство один на одного. Кожному загрожує 15 років позбавлення волі.

Читайте також:

Єгипетського олігарха відправили на шибеницю за вбивство поп-зірки

Чоловік вбив коханку за любов до дружини

Студент битою забив бабусю за докори в смерті матері

Двоє британських боксерів засуджені на 16 років за жорстоке вбивство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: