Жінка убила сина через випиту склянку води

У республіці Татарстан жінка забила до смерті власного сина, який без дозволу випив стакан води.


П'ятирічного хлопчика, який був інвалідом першої групи і хворів на туберкульоз, знайшли мертвим у власному ліжку вранці 21 грудня. На тілі дитини були знайдені сліди побоїв. Судово-медична експертиза встановила, що дитина померла від одержаних тілесних ушкоджень.

Міліція, яка приїхала на виклик батьків, з'ясувала, що побої потерпілому нанесла його матір, яка приховала свій вчинок від сім'ї. 

Слідчі розповіли, що жінка побачила, як її син без дозволу попив води, і у нього з'явилися набряки. У відчаї вона стала бити хлопчика за "самоуправство" руками і ногами, а потім і палицею. Боячись розправи чоловіка, мати змила з тіла сина сліди крові, і нікому не розказала про подію. Вона вклала хлопчика спати, а потім помітила, що він помер.

Вранці батько і старша дочка звернули увагу, що хлопчик лежить без руху, і викликали лікаря, який констатував смерть.

У міліції розповіли, що відразу після народження хлопчика жінка, у якої вже було троє дітей, відмовилася від небажаної дитини. Проте, коли з'ясувалося, що він є інвалідом першої групи і потребує дорогого лікування, вона забрала дитину додому, щоб не платити аліменти на його утримання. Для того, щоб не заразити туберкульозом інших дітей, жінка укладала молодшого сина спати на підлозі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: