Жінка забила чоловіка молотком на очах у дочки

Дружина не витримала знущань чоловіка і його небажання працювати і розтрощила йому голову молотком на очах в 11-річної дочки.

На Одещині дружина розтрощила чоловікові голову молотком. Молоток попросила принести 11-річну дочку, при якій і вбила чоловіка.

Чоловік її часто бив, пив, знущався над дітьми. В день злочину він укотре побив дружину, яка вимагала, щоб п'яний чоловік пішов на роботу. Потім сів на велосипеда і поїхав, але по дорозі впав. Тоді жінка покликала дочку з молотком і розтрощила чоловікові голову. Потім закидала тіло гілками в кущах.

Заявив про вбивство син вбивці. Жінку заарештували. Її чекає суд. У неї залишилось троє дітей. Наймолодша 11-річна дівчинка (спільна дочка з убитим) відправиться до притулку. Проте діти – на стороні матері. Вони розповідають, як глава сім'ї знущався над їхньою мамою та ними. Дружину бив завжди, причому не тільки руками, а й вилами та іншими предметами. Дітей теж бив і не пускав до школи. Вони сподіваються, що суд не буде жорстоким до жінки-вбивці.

Нагадаємо, що вбивства з допомогою молотка трапляються досить часто. Так, наприкінці серпня у Росії міліціонер забив молотком свого суперника в любовних справах.

Читайте також:

Ревнивий міліціонер убив суперника молотком

Львівський гей задушив свого 82-річного коханця

В Італії кохання до українки закінчилося жорстоким вбивством

Американець фарширував кошенят своєї подруги пральним порошком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: