Дівчата брутально побили одногрупника

На Волині підлітки познущалися зі свого однолітка задля розваги. 15-річного учня вищого професійного училища жорстоко побили троє дівчат.

Побиття коїлося серед білого дня просто на подвір’ї навчального закладу. Свідками були майже два десятки однокласників, але жоден із них не втрутився та навіть не обурився. Молодь спокійно спостерігала знущання, та ще й знімала його на камери своїх мобільних телефонів.

Ініціаторка розправи - колишня однокласниця потерпілого юнака. Разом із подругою вони викликали юнака під приводом термінової розмови та почали відверто провокувати його на бійку.

Юнак не піддавався, чим тільки дратував кривдниць. Ті ж брутально його лаяли, били ногами і плювали в обличчя.

Усе це діялось у присутності двох десятків учнів, які відверто потішалися з ситуації і знімали знущання на мобільні телефони.

З’ясувалося, що агресивну неприязнь до колишнього однокласника дівчина виявляє не вперше. Теперішні однокурсники юнака уже двічі були свідками подібних збиткувань. Про причини ніхто з них напевно не знає. Кажуть, що образив дівчину ще в школі, а вона мститься досі.

Педагоги училища вважають, що причиною інциденту є поширення насильства у засобах масової інформації.

Іншої думки психологи. Агресія – один із людських інстинктів, кажуть вони, і особливо небезпечна вона у підлітків.

Дівчата знайшли вихід своїй агресії, і якщо судмедекспертиза визнає тілесні ушкодження важкими, на них чекатиме кримінальна відповідальність.

Юнак, що став жертвою збиткувань своїх однолітків, виховувався у віруючій сім’ї, де доброзичливість, милосердя й любов до ближнього цінуються понад усе. Та чи не вважатиме хлопчина тепер, що у цьому світі набагато дієвішими є цинізм, жорстокість і безсердечність?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: