Журналісти знайшли жертву батька-ґвалтівника Фрітцля

Попри прохання поліції не турбувати жертв маніяка, журналісти знайшли місце перебування Елізабет Фрітцль та її дітей. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Австрійським журналістам вдалося виявити нинішнє місце мешкання Елізабет Фрітцль – жертви рідного батька-маніяка. Жінка живе в селищі у Верхній Австрії і там її щодня намагаються вислідити фоторепортери.

Елізабет Фрітцль, яка 24 роки провела в підвалі під будинком своєї родини, була поміщена під посилену охорону одразу після звільнення з ув'язнення. За рік, протягом якого продовжувалося слідство відносно батька, вона жодного разу не з'являлася на публіці і не спілкувалася з журналістами, в пресі не з'явилося жодної її свіжою фотографії (лише зроблені в юності, до викрадання).

Разом з Елізабет Фрітцль влада узяла під захист шістьох її дітей, яких вона народила в підвалі від батька-ґвалтівника. Повідомлялося, що всім їм змінили прізвище і відвезли подалі від рідного Амштеттена, розташованого в Нижній Австрії.

Крім того, влада звернулася до ЗМІ з проханням не шукати жертв маніяка і не турбувати їх: психоаналітики вважають, що публікація фотографій Елізабет і дітей може зробити неможливими їх адаптацію до нормального життя.

Уродженка Амштеттена Елізабет Фрітцль була замкнута в підвал батьком Йозефом Фрітцлем в 1984 році, коли їй було 18 років. Знаходячись в ув'язненні, жінка народила від маніяка семеро дітей, одна дитина померла в дитинстві, не отримавши необхідної медичної допомоги. Троє дітей Елізабет – дочка Керстін і сини Штефан і Фелікс - жили в підвалі разом з нею. На момент звільнення в квітні 2008 року їм було 19, 18 і 5 років відповідно. Ще трьох дітей – Лізу, Моніку і Олександра – Фрітцль забрав з підвалу і виховував сам. Їм до моменту возз'єднання сім'ї було 16, 14 і 12 років відповідно.

Вирок Йозефу Фрітцлю, якого визнали винним за шістьма пунктами, у тому числі в рабовласництві, зґвалтуванні і вбивстві, був винесений 19 березня. Його засудили до довічного ув`язнення і направили для відбуття покарання у в'язницю для психічно хворих злочинців.

Читайте також:

Австрійського маніяка Фрітцля засудили до довічного ув’язнення

Австрійський маніяк звинував дочку у спільництві

Віденський театр поставив п'єсу про життя австрійського маніяка

Австрійського маніяка Фрітцля не хочуть судити

ВідеоБатько - ґвалтівник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: