Журналістка "Нової газети" померла в лікарні від поранення

Кримінальну справу за фактом вбивства адвоката і журналістки в Москві перекваліфікували.

Кримінальна справа за фактом вбивства адвоката Станіслава Маркелова і журналістки "Нової газети" Анастасії Бабурової перекваліфікована із статей КК РФ "вбивство" і "замах на вбивство" на "вбивство двох або більше осіб". Як повідомив керівник Слідчого управління в Москві Анатолій Багмет, це було зроблено у зв'язку з тим, що Бабурова померла в лікарні. Батьки вбитої журналістки, які приїдуть до Москви з Сімферополя, вирішать самі про місце і час похоронів дочки. Дівчина працювала позаштатним кореспондентом.

Крім того, за словами Багмета, справа розслідується за статтею "незаконне придбання і зберігання вогнепальної зброї". Він додав, що особисто координує розслідування.

За деякими даними, кілера, який розстріляв Маркелові і Бабурову на вулиці Пречистенка, зняли камери зовнішнього спостереження. Слідчі вивчають відеозображення.

Вбивство Маркелова було здійснене 19 січня в центрі Москви. Злочинець також поранив Анастасію Бабурову, яка йшла разом з Маркеловим і, можливо, спробувала затримати нападаючого. Через декілька годин вона померла.

Маркелов був адвокатом декількох гучних кримінальних справ. Серед його підзахисних в різний час були журналістка "Нової газети" Анна Політковська, головний редактор "Химкинськой правды" Михайло Бекетов, низка антифашистів і активістів суспільних рухів.

Крім того, він захищав інтереси сім'ї Кунгаєвих в справі про вбивство чеченки Ельзи Кунгаєвої. За скоєння цього злочину в 2003 році на 10 років був засуджений колишній полковник Юрій Буданов, який на початку січня 2009 року достроково вийшов на свободу. 

Читайте також:

В центрі Москви розстріляли трьох людей

У центрі Москви вбито відомого адвоката

В Херсоні потонув керівник "Беркута"

В центрі Москви розстріляли трьох людей

У центрі Москви вбито відомого адвоката

В Херсоні потонув керівник "Беркута"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: