Зіса таки затримано в Донецьку

В Донецьку працівники міліції затримали одного з фігурантів справи про незаконну трансплантацію людських органів.

Сьогодні в Донецьку працівниками міліції було затримано одного з фігурантів справи про незаконну трансплантацію людських органів – доктора Міхаеля Зіса. Про це сьогодні на прес-конференції в Судаку заявив виконуючий обов`язки міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко.

За його словами, міліція України тісно співпрацювала з ізраїльською поліцією, і вчора було одержано сигнал про те, що один з фігурантів гучної справи про незаконну трансплантацію органів в'їхав до України.

„Учора ми одержали сигнал від МВС Молдови про те, що один з фігурантів цієї справи в'їхав до України, і ми його, як кажуть, „прийняли”, - відзначив М.Корнієнко. – І ми його привели туди, куди він приїхав, до Донецька, і там затримали”.

Як уточнив Корнієнко, затримання проходило сьогодні за постановою МВС Молдови про арешт цієї людини. „Його затримано і тепер вирішуватиметься питання про його екстрадицію до цієї республіки (до Молдови, і потім вони вирішуватимуть далі питання з Ізраїлем", - сказав в.о. міністра.

Як повідомлялося, ізраїльська поліція, розслідуючи справу, так званих, ”чорних трансплантологів”, з`ясувала, що більшість операцій з пересадки донорських органів вони здійснювали нібито в Донецькому центрі трансплантації нирок під керівництвом доктора Міхаеля Зіса, якого рішенням Міністерства охорони здоров`я Ізраїлю позбавлено ліцензії на проведення лікарської діяльності.

Водночас керівник Донецького центру трансплантації нирок Віктор Денисов 11 жовтня заявив, що М.Зіс у Донецьку жодних операцій не робив. Зокрема, Денисов підтвердив, що під час деяких операцій, які на законних підставах проводились у центрі громадянам Ізраїлю, був присутній доктор Міхаель Зіс.

”У нас були пацієнти з Ізраїлю, ми виконували донорські трансплантації, і Міхаель Зіс був як супроводжуюча особа, перекладач і нічого більше. Жодних лікарських маніпуляцій він не робив”, - заявив Денисов.

ВідеоАрешт Зіса (ексклюзивне відео)

ВідеоЗатримали Зіса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: