„Капітан Буг” горів

На борту російського траулера "Капітана Буга", який знаходиться в Норвезькому морі, спалахнула пожежа, одна людина загинула.

За словами капітана рибного порту Мурманська Миколи Кравчука, пожежа на судні "Капітана Буга" (судновласник ТОВ "Робінзон") сталась на передодні під час його проходження в економічну Фарерську зону.

"Відразу була оголошена загальносуднова тривога, екіпаж був евакуйований на верхню палубу, після перевірки особового складу по судновому зв'язку з'ясувалося, що відсутній другий електромеханік Палаткін", - сказав Кравчук.

Він повідомив, що після повідомлення про пожежу на судні були зупинені головні двигуни і траулер ліг в дрейф.

Аварійна команда з трьох осіб спробувала пройти в машинно-котельне відділення для встановлення джерела пожежі і пошуку зниклого електромеханіка, але не змогла цього зробити через сильний вогонь і задимлення.

"Для ліквідації вогню машинно-котельне відділення було загерметизоване і включена система об'ємного пожежогасіння", - відзначив капітан, додавши, що на гасіння пожежі знадобилося близько години.

"В середу, коли екіпаж розгерметизував машинно-котельне відділення, приблизно в трьох метрах від дверей було знайдено тіло зниклого другого електромеханіка Палаткіна", - сказав капітан порту. Він додав, що зараз "Капітан Буга" як і раніше лежить в дрейфі. Поряд з ним знаходиться російський траулер "Микола Афанасьєв" який надає судну допомогу в ремонті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: