Зливи у Великобританії: троє загиблих

Зливи, які пройшли 25 червня над територією Великобританії, призвели до сильних повеней і кількох торнадо, повідомляє The Times.

Очевидцями було зафіксовано чотири торнадо, які виникли у Західному і Південному Йоркширі, Бедфордширі і Шропширі. У цих графствах випало за добу опадів більше, ніж уся червнева норма.

В результаті такої небувалої для Великобританії повені загинуло 3 людини - чоловіки віком 13, 28 і 68 років. Багато населених пунктів і дороги повністю затоплені, пошкоджені ділянки залізничного полотна. Повінь могла зруйнувати греблю Ulley в Південному Йоркширі, через цю загрозу евакуйовано кілька сотень чоловік. Десятки тисяч будинків наразі позбавлені електрики. Матеріальні збитки, за попередніми оцінками, величезні.

На пульт рятувальників надійшло більше, ніж 1500 викликів. Прохання про допомогу продовжують надходити кожні 30 секунд. "Перед нами постала велика проблема - нам потрібно відкачувати воду з будинків, але навколо і так вода, нам її власне нікуди відкачувати - скрізь вода", - повідомив The Times поліцейський Карл Брідж. Власті закликають британців залишатися удома, більшість установ і шкіл зачинені.

Метеорологи говорять про абсолютно незвичайні для британського літа атмосферні явища, до того ж прогнози невтішні - сильні дощі триватимуть ще, щонайменше, добу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: