Зловмисник захопив росіійський банк за допомогою муляжа бомби

До найостаннішого моменту, поки не стало ясно, що це муляж, залишалася небезпека підриву.

Знищений вибухотехніками предмет, який знаходився за поясом у злочинця, що захопив заручників у місті Ленінськ-Кузнецький Кемеровської області, виявився муляжем вибухового пристрою. Це з'ясувалося після закінчення спецоперації.

Припускаючи, що бомба справжня, міліціонери прикрили вбитого своїми тілами до прибуття вибухотехників. "До найостаннішого моменту, поки не стало ясно, що це муляж, залишалася небезпека підриву", - повідомив командир загону міліції спеціального призначення ГУВС по Кемеровській області Іван Корчуганов.

П'ятеро заручників було захоплено у відділенні банку в місті Ленінськ-Кузнецький 13 березня. Злочинець - уродженець Новосибірська Ігор Єрофєєвський - відібрав у охоронця пістолет і погрожував підірвати бомбу, продемонструвавши схожий на вибуховий пристрій предмет з ебонітовими і металевими трубками й дротами.

У переговори зі злочинцем вступив губернатор Кузбасу Аман Тулєєв. Під час переговорів трьом заручникам (жінкам-касирам) вдалося втекти. Потім спецназ провів силову операцію, в результаті якої злочинця було вбито, і звільнив решту заручників.

Представники влади повідомляли, що вибуховий пристрій, яким був озброєний зловмисник, знешкоджено на місці інциденту.

Читайте також:

Зловмисника, який захопив російський банк, вбила міліція

У центрі Києва вибухнула граната. Поранені 7 людей

У Вінниці пограбували відділення "Укрпошти"

Кількість пограбованих банків в Україні зростає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: