ЗМІ: Російські прикордонники потопили китайський суховантаж

Прикордонний російський корабель обстріляв суховантаж, після чого той пішов на дно. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Російські прикордонники розстріляли суховантаж New Star, який після цього затонув у Японському морі. Як повідомляє видання "Ежедневные Новости Владивостока", суховантаж не перевозив контрабанди, як стверджували раніше.

new star
topnews.ru
У розпорядження видання потрапило відео випадку у Японському морі. Судно під прапором Сьєрра-Леоне було затримане в забезпечення позову російської компанії приблизно на 3 млн. дол. New Star перевозив вантаж рису, що належав новосибірській компанії, але товар зіпсувався, оскільки його намочили морською водою. Щоб уникнути відповідальності, суховантаж без дозволу знявся з рейду в порту Находка, після чого прикордонники почали переслідування.

Відео, що виявилося у розпорядженні "Ежедневных Новостей", зняте з борту прикордонного корабля "Маньчжур", який разом з іншим кораблем переслідував порушника. На записі видно, як корабель берегової охорони "Приморье" стріляє по суховантажу, екіпаж рятується на плотах, а тонучий New Star лежить в дрейфі.

Капітан прикордонного корабля пояснив, що стрілянина по носовій частині продовжувалася до 12:45. Прикордонники витратили 515 пострілів. Розуміючи, що обстріл по носі судна неефективний, прикордонники запросили дозвіл на обстріл по гвинто-рульовій групі - у корму.

У результаті розстріляний суховантаж ліг в дрейф, а потім під конвоєм почав зворотний шлях у Находку в умовах шестибального шторму. На зворотному шляху New Star став тонути. Майже добу прикордонники спостерігала, як судно поволі занурюється у воду, але на заклик про допомогу іноземців не реагували, повідомили приморські журналісти, посилаючись на компетентне джерело. Тоді капітан New Star ухвалив рішення висадити екіпаж на плоти, один з них пізніше зник.
 
Екіпаж суховантажу складався з 16 чоловік - громадян Китаю і Індонезії. Вісьмох прикордонники врятували, ще вісім вважаються зниклими.

Прикордонне управління ФСБ Росії по Приморському краю підтвердило, що екіпаж прикордонного корабля "Приморье" застосував зброю для затримання суховантажу, що належав гонконзькій компанії. У ФСБ стверджують, що прикордонники використовували всі можливі заходи зупинити судно без застосування зброї, потім застосували попереджувальну стрілянину, і лише після цього відкрили вогонь.

Первинна офіційна версія свідчила, що "російські моряки врятували моряків тонучого судна". Кораблі прикордонників нібито прийшли на сигнал SOS поданий з іноземного суховантажу.


Читайте також:
Біля берегів Антарктиди сів на мілину лайнер
Російські військові кораблі розлили нафту біля берегів Ірландії
Американські військові затримали піратів, які намагалися захопити судно

ВідеоРосійські прикордонники потопили китайський суховантаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: