Знайшли тіла зниклих дітей

В Самарській області знайдені тіла трьох дітей, які зникли п'ять днів тому з туристичної бази.

В Самарській області знайдено тіло останньої з трьох дітей, які зниклих п'ять днів тому з турбази, повідомив керівник прес-служби обласного управління ГО МНС Анатолій Карпюк.

Напередодні були знайдені тіла двох дітей - семирічної дівчинки і хлопчика. "Тіло дитини виявлене на березі Волги недалеко від Самари співробітниками обласної пошуково-рятувальної служби. Загиблого хлопчика знесло за течією на декілька десятків кілометрів від місця пропажі. В даний час, тіло дитини транспортується на пост пошуково-рятувальної служби в Красній глінці", - сказав керівник.

За його словами, буде проведена експертиза за визначенням причин смерті. Слідчі в першу чергу хочуть виключити насильницьку смерть.

У міліцію 25 серпня звернулися батьки із заявою про пропажу трьох дітей - дівчинки і двох хлопчиків. Діти відпочивали на турбазі на острові Сосновий, розташованому в акваторії Волги в Ставропольському районі Самарської області.

Спочатку батьки самостійно шукали дітей, але не знайшли. Для пошуку дітей в район острова виїхала оперативна група управління МНС, співробітники "1001-го Рятувального центру", представники Служби порятунку Тольятті, а також особовий склад військових частин. Всього у пошуках брали участь понад 100 осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: