Знаменитого чаклуна Португалії закатували до смерті

Одного з найвідоміших португальських чаклунів знайшли мертвим. Він був напівоголений з мішком на голові.

Одного з найвідоміших чаклунів Португалії 57-річного Агоштінью Мендеша Морейра знайшли мертвим у власному будинку, розташованому в селищі Ріу-де-Моїньюш.

Чаклун був зв'язаний, а на його тілі виявили сліди жорстоких побоїв. Труп знайшов рознощик хліба у прибудові до будинку, де Агоштінью мешкав разом зі своїм 68-річним психічнохворим братом.

"Побачивши його напівголим, з мішком на голові і в крові, я злякався і кинувся до сусідів", - розповів торговець.

З мішком на голові та побитим виявився і брат чаклуна, якого поліція, що прибула на місце трагедії, відправила до лікарні. Двері будинку були зламані, а речі перериті, але сусіди нічого не чули. В ту ніч йшов сильний дощ.

Правоохоронні органи не виключають жодної з можливих версій, зокрема - вбивства з метою пограбування.

Натомість приголомшені жителі села переконані, що йдеться про помсту, пов'язану з "професійною діяльністю" убитого. За словами односельчан загиблого, до чаклуна приїжджали навіть з-за кордону, він мав репутацію безкорисливого помічника, наділеного надприродними здібностями.

Люди згадують його доброту. "Він вирішував будь-які проблеми. Лікував і людей, і тварин. Пам'ятаю, як у нас всі вівці в стаді захворіли і відмовлялися їсти, а після його втручання знов стали пастися, як ні в чому не бувало", - розповіла одна з його сусідок.

При цьому "чаклун Агоштінью" ніколи не вимагав за послуги грошей. "Люди давали йому самі, хто скільки хотів і міг. Коли я до нього ходила, то хотіла дати двадцять євро, але він категорично відмовився, і гроші так і залишилися у мене", - пригадала інша дівчина з села Ріу-де-Моїньюш.

У Португалії мешкає чимало чаклунів, чародіїв, магів, знахарів, відьом та інших представників чистої і нечистої сили. Деякі рекламують свої послуги в газетах, інші вважають за краще покладатися на чутки. На півночі країни, у містечку Вілар-де-Пердізеш, щорічно вже понад два десятиліття проходить їхній з'їзд.

Читайте також:

Африканцям-альбіносам відрізали руки та ноги для виготовлення амулетів

Мешканець Оренбургу переплутав матір з відьмою та забив її молотком

Президент Індонезії звинуватив опонентів у використанні чорної магії

Ритуальне вбивство у Харкові. Студент став жертвою сатанистів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: