Звільненню Faina заважає невідома людина

Українське МЗС вживає заходів для усунення однієї людини з переговорного процесу щодо звільнення судна Faina, повідомив глава МЗС Володимир Огризко.


"Ми зараз вживаємо заходів для того, щоб ця особа була усунута від участі в цих контактах із злочинцями", - сказав він.

Нагадаємо, нещодавно з`явилася інформація про американку, яка долучилася до переговорного процесу.

Огризко нагадав, що близько трьох тижнів тому він говорив про те, що за кілька днів може відбутися звільнення українських моряків. "Це була правда. На превеликий жаль, протягом цих кількох днів у справу втрутилася одна особа, яка фактично через свої неадекватні дії загальмувала фінальну стадію всієї цієї операції", - сказав Огризко.

За його словами, в МЗС України виходять з того, що операція зі звільнення українських моряків перебуває на завершальному етапі. "Я дуже хочу вірити, що наші громадяни ще до кінця року побачать своїх рідних", - додав Огризко.

Як повідомляв ТСН.ua, 25 вересня пірати захопили біля берегів Сомалі судно Faina, у складі екіпажу якого – 17 громадян України. На борту судна - 33 танки Т-72, гранатомети, зенітні установки і боєприпаси, які Україна продала Кенії. Судно знаходиться під спостереженням кількох американських кораблів, завдання яких - не допустити вивантаження зброї і техніки на берег.


ВідеоЗвільненню Faina заважає невідома людина

ВідеоОперація зі звільнення моряків на завершальному етапі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: