Аншлаг на всіх пляжах: в Одесу та область попри карантин з'їхалися десятки тисяч відпочивальників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такої кількості пляжників в Одесі не бачили останні кілька сезонів.

На пляжах Одеси та Одеської області попри карантин цими вихідними зібралися десятки тисяч відпочивальників.

Як повідомили в ТСН.Ранок, люди скупчувалися і на піску, і у морі, про дотримання карантину не йдеться.

На довгі вихідні з’їхалися відпочивальники з усіх куточків України. В ОДА заявили про десятки тисяч приїжджих у всій Одеській області. Водночас за останній тиждень кількість підтверджених випадків коронавірусу в області різко зросла. 

Нагадаємо, що в Одеській області напередодні вихідних зафіксували значний стрибок захворюваності та новий антирекорд. Так, кількість випадків коронавірус у регіоні становила на 10% більше, ніж було зафіксовано за пік захворюваності на початку травня. 

Відео Який там карантин: на одеських пляжах зібралися десятки тисяч відпочивальників

На пляжах Одеси та Одеської області цими вихідними зібралися десятки тисяч відпочивальників. Люди скупчуються і на піску, і у морі, про дотримання карантину не йдеться. Аншлаг абсолютно на всіх міських пляжах. На довгі вихідні з’їхалися відпочивальники з усіх куточків України. Такої кількості пляжників в Одесі не бачили останні кілька сезонів. В обладміністрації заявили про десятки тисяч приїжджих по всій Одеській області. При цьому за останній тиждень кількість підтверджених випадків коронавірусу в області різко зросла.

Який там карантин: на одеських пляжах зібралися десятки тисяч відпочивальників

Залиште свій коментар

Вибір редакції