Перейти до змісту
Без карантину та тесту на коронавірус: ще одна курортна країна відкрила кордони для українців

Відпочинок у Болгарії знову доступний українцям.

Від сьогодні, 16 липня, українцям дозволено в’їжджати на територію Болгарії без проходження двотижневого карантину.

Тест на COVID-19 також не потрібен, повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я країни. 

Зазначається, що рішення про відкриття кордонів для громадян 21 країни, зокрема українців, 15 липня ухвалив міністр охорони здоров’я Кирило Ананьєв. 

Водночас, у зв'яку із пандемією коронавірусу, у Болгарії подовжили дію надзвичайної епідемічної ситуації до 31-го липня. 

Нагадаємо, що, за даними міністра інфраструктури України Владислава Криклія, з країн світу, які приймають українців з туристичними цілями, найпопулярнішими є Туреччина, Єгипет, Албанія, Хорватія та Чорногорія. Кожна з цих країн має свої умови в’їзду, обов’язкові до виконання. Ознайомитися із ними можна за посиланням

Як повідомлялося, Угорщина від 15 липня ввела нові обмеження на кордонах для іноземних громадян та самих угорців. Тепер для українців в'їзд до Угорщини фактично заборонений. Однак для окремих категорій громадян кордони все ж залишаться відкритими. 

Відео У світі зафіксували новий антирекорд – 230 тисяч заражених: які зміни у туризмі

Із 230 тисяч нових хворих найбільше у США, Бразилії, Індії та Південній Африці. Від початку пандемії у світі перехворіли уже понад 13 мільйонів людей, вірус забрав 572 тисячі життів. Вже завтра Рада ЄС переглядатиме список країн, туристам з яких дозволяють в'їзд до Шенгенської зони. Утім, для України, схоже, нічого не зміниться. Про туристичні перспективи українців, докладніше – у сюжеті. Повні випуски дивіться на 1+1 video

У світі зафіксували новий антирекорд – 230 тисяч заражених: які зміни у туризмі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин