Болсонару заявив, що Бразилія із чотирма мільйонами випадків коронавірусу "практично перемогла" пандемію

В антирейтингу найбільш уражених пандемією країн Бразилія досі посідає третє місце.

Бразилія "практично перемогла" пандемію COVID-19, а уряд країни "зробив усе" для мінімізації її негативних наслідків.

Про це повідомляє Globo із посиланням на заяву президента Жаїра Болсонару від п'ятниці, 11 вересня. 

За його словами, соцвиплати вже отримали 65 мільйонів мешканців країни. Окрім того, урядовці надали допомогу мікро- та малому бізнесу, а також виділили "значні кошти та ресурси" для органів місцевого самоврядування. 

Зазначається, що у п'ятницю Болсонару із робочим візитом перебував у Сан Дезідеріо, де ходив без захисної маски, фотографувався із натовпом прихильників, а також брав до рук дітей. Водночас використання маски в країні досі є обов’язковим.

Загалом в країні повідомили про тенденцію до падіння смертності від COVID-19, однак, експерти радять бути обережними. 

Від початку пандемії в країні нову коронавірусну інфекцію "підхопили" понад чотири мільйони людей. З них 129 522 померли від ускладнень захворювання, а ще понад 3,6 мільйона - вилікувалися. 

Додамо, що в антирейтингу найбільш уражених пандемією країн Бразилія досі посідає третє місце: попереду лише США та Індія.

Відео Коронавірус прогресує: як у європейських країнах посилюють карантин

У Туреччині, Чехії та ряді інших європейських країн посилили карантин через зростання кількості хворих на COVID-19. Люди повинні носити маски скрізь, а у громадському транспорті їздити лише сидячи. У Британії не можна буде збиратися більше шести людей. Винятками стали школа, робота, та особливі події – весілля чи похорони. А от президент Франції Макрон вирішив порушити карантинні правила. Під час зустрічі з ліцеїстами він зняв маску, щоб прокашлятись. А потім змінив на легшу, аби було краще дихати. Користувачі соцмереж дорікають Макрону: мовляв змушує інших дотримуватись карантинних правил, хоча сам їх порушує.

Коронавірус прогресує: як у європейських країнах посилюють карантин

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів