Бразилія розпочала випробування нової вакцини від коронавірусу на людях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вакцину випробують три тисячі волонтерів.

Бразилія розпочала випробовувати на людях експериментальну вакцину від нового типу коронавірусу COVID-19, розроблену Оксфордським університетом.

Про це повідомляє CNN.

Більшість волонтерів є мешканцями Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро від 18 до 55 років. Серед них, зокрема, лікарі, медсестри та водії "швидкої". Усі, хто випробує на собі нову вакцину, повинні мати негативний тест на COVID-19. 

Загалом протестувати планують три тисячі вакцин. За даними Федерального університету Сан-Паулу, дослідження вакцини може зайняти до року.

Бразилія була обрана для тестування, оскільки вона є однією з найбільш уражених вірусом країн. Там зафіксували понад 1,2 млн випадків зараження та щонайменше 55 тисяч смертей від ускладнень нового захворювання. Країна ще не підписала угоду на виробництво вакцини.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що до 2021 року у світі може бути зроблено кілька сотень мільйонів доз вакцини проти COVID-19. 

Відео Україна розпочинає переговори про закупівлю британської вакцини проти коронавірусу

Україна розпочинає переговори про закупівлю вакцини проти COVID-19. За словами міністра охорони здоров`я, ідеться про британський препарат, робота над яким ще триває, І Володимиром Зеленським дано відповідне розпорядження профільному віцепрем`єр-міністру і міністру закордонних справ терміново розпочати перемовини з урядом Великої Британії щодо замовлення вакцини. Більше про коронавірус в Україні

Україна розпочинає переговори про закупівлю британської вакцини проти коронавірусу

Залиште свій коментар

Вибір редакції