"Була на апараті ШВЛ": у ЗСУ нова смерть від коронавірусу

"Була на апараті ШВЛ": у ЗСУ нова смерть від коронавірусу

Це вже шостий летальний випадок від СOVID-19 у ЗСУ.

У Збройних Силах України зафіксовано новий летальний випадок від коронавірусної хвороби СOVID-19. Зранку неділі, 9 серпня, померла працівниця.

Про це повідомляє пресслужба Командування Медичних сил ЗСУ.

"Летальний випадок: Житомирська область - 1 працівник ЗС України (від 24.07.2020 р. перебувала на амбулаторному лікуванні за адресою проживання. У зв’язку з погіршенням стану 02.08.2020 госпіталізована в КУ ЦМЛ N1 (м. Житомир). Від 03.08.2020 була підключена до апарату ШВЛ. Померла зранку 09.08.2020 р.", - йдеться в повідомленні.

Це вже шоста смерть від СOVID-19 у ЗСУ.

Загалом, станом на 10:00 9 серпня, у ЗСУ на коронавірус хворіє 305 осіб. За час пандемії одужало 681 осіб. За минулу добу зареєстровано 11 нових випадків захворювання.

На ізоляції (водночас самоізоляція) перебуває 795 осіб. У 172 військовослужбовців найближчих три доби закінчується ізоляція. З них в закладах охорони здоров’я перебуває 3 особи. На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебувають 8 осіб. Їхній стан задовільний.

Як повідомлялося раніше, у ЗСУ спостерігається зростання захворюваності на коронавірусну хворобу СOVID-19 за останній тиждень. Це пов’язано як із погіршенням епідемічної ситуації серед цивільного населення України, так із збільшенням кількості проведених тестувань.

Відео Коронавірус на флагмані вітчизняних ВМС: у члена екіпажу виявили COVID-19

Коронавірус на флагмані вітчизняних ВМС "Гетьмані Сагайдачному": в  одного з членів екіпажу тест на COVID-19 виявився позитивним. Моряка терміново зняли з облавку та відправили у військовий шпиталь. Усіх, хто міг з ним контактувати, ізолювали. Майже 20 моряків  розмістили у вертолітному ангарі корабля, де вони не будуть перетинатись з рештою екіпажу. За ними постійно спостерігають медики.    

Коронавірус на флагмані вітчизняних ВМС: у члена екіпажу виявили COVID-19

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів