Перейти до змісту
Через пандемію COVID-19 Світовий банк прогнозує серйозну економічну кризу

Через пандемію COVID-19 Світовий банк прогнозує серйозну економічну кризу

За словами Рейнхарт, під час війни уряди фінансують свої військові витрати, як можуть.

Пандемія коронавірусу може стати причиною серйозної економічної кризи.

"Це почалося не як фінансова криза, але переростає в серйозну економічну кризу з дуже серйозними фінансовими наслідками. Попереду довгий шлях", — заявила 16 жовтня головна економістка Світового банку Кармен Рейнхарт, інформує Bloomberg Television.

Відповідаючи на питання про те, чи не є купівля облігацій центральними банками для підтримки низької прибутковості  грою з нульовою сумою, оскільки всі це роблять, економістка сказала: "Це війна. Під час війни уряди фінансують свої військові витрати, як можуть, і просто зараз у цьому є гостра потреба".

"Сценарій, в якому ми переубваємо, не є стійким", — додала вона.

Раніше у МВФ заявили, що за 9 місяців різко зросли показники безробіття, бідності та істотно підвищився ризик для економік країн із низьким доходом.

Своєю чергою, експерти Bloomberg загалом прогнозують, що пандемія коронавірусної інфекції може позбавити світову економіку понад 5 трильйонів доларів зростання протягом наступних двох років, а ситуація загалом уже гірша, ніж 2008 року.

Відео Через недугу близько 60 мільйонів людей у світі можуть опинитися на межі бідності - Світовий банк

До 5 мільйонів наближається кількість інфікованих коронавірусом у світі, майже 2 мільйони одужали, тоді як близько 325 тисяч померли від ускладнень. Світовий банк застерігає - через недугу близько 60 мільйонів людей у всьому світі можуть опинитися на межі бідності. Тим часом у світі активно рухаються до послаблення карантину. Як у світі готуються до нових умов життя  - у сюжеті.       

Через недугу близько 60 мільйонів людей у світі можуть опинитися на межі бідності - Світовий банк

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин