Через різке збільшення кількості хворих на коронавірус за кордоном посилюють карантин

Через різке збільшення кількості хворих на коронавірус за кордоном посилюють карантин

В Ізраїлі від п'ятниці працюватимуть лише супермаркети та аптеки.

Через різке зростання кількості хворих на новий коронавірус COVID-19 у різних країнах посилюють карантинні заходи.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За останні два тижні в Австрії кількість інфікованих зросла у два з половиною рази. Найбільше недужих – у Відні. Уряд знову зобов’язав усіх громадян носити маски в магазинах.

Посилюються карантинні заходи й у Великій Британії. Збиратися можна буде групами не більше шести людей. За порушення карантину загрожує штраф у 100 фунтів. Якщо ж спіймають на повторному порушенні - вже доведеться заплатити понад три тисячі фунтів.

До суворого карантину повертається Ізраїль. Від п’ятниці країна закривається на три тижні. Працюватимуть лише супермаркети та аптеки. Відходити від дому не можна буде на більш ніж пів кілометра.

Відео Різке зростання хворих на COVID-19: у Європі посилюють карантинні заходи

Через різке зростання кількості хворих на коронавірус, у Європі посилюють карантинні заходи. За останні два тижні в Австрії кількість інфікованих зросла в 2,5 рази. Найбільше недужих – у Відні. Уряд знову зобов`язав усіх громадян носити маски в магазинах. Посилюються карантинні заходи й у Британії. Збиратися можна буде групами не більше 6-ти людей. За порушення каратину загрожує штраф у 100 фунтів. Якщо ж спіймають на повторному порушенні - вже доведеться заплатити понад 3 тисячі фунтів. До суворого карантину повертається Ізраїль. Від п`ятниці країна закривається на 3 тижні. Працюватимуть лише супермаркети та аптеки. Відходити від дому не можна буде на більш ніж півкілометра. Більше про коронавірус

Різке зростання хворих на COVID-19: у Європі посилюють карантинні заходи

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів