Дев'ять десятків хворих: у Хмельницькій області коронавірус спалахнув у психоневрологічному інтернаті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Більшість інфікованих є підопічними закладу.

У Кривчицькому психоневрологічному інтернаті, що в Дунаєвецькому районі Хмельницької області, зафіксували спалах нової коронавірусної інфекції COVD-19.

Про це повідомляє сайт Хмельницької облдержадміністрації.

Зазначається, що коронавірусом заразилися 86 підопічних закладу та четверо медпрацівників. "У більшості хворих хвороба проходить безсимптомно, - йдеться у повідомленні. - Відібрано ще 110 зразків, які перебувають на дослідженні".

Тим часом в інтернаті вирішили розгорнути госпітальну базу для підопічних із безсимптомним перебігом хвороби, або середньої тяжкості. Вони перебуватимуть під наглядом медиків. П'ятьох заражених ушпиталили до Хмельницької інфекційної лікарні.

На в'їзді до села Кривчик нині встановили два контрольно-пропускні пункти, а сам інтернат цілодобово охороняють поліціянти.

Раніше спалах коронавірусу в психоневрологічному інтернаті також зафіксували на Донеччині - у Слов'янську. Там COVID-19 підтвердився у 22 медпрацівників.

Відео Спалахи COVID-19: психоневрологічний інтернат у Мукачеві та обласна психлікарня у Волинській області

У Мукачеві через спалах коронавірусу у психоневрологічному інтернаті розпочали кримінальне провадження. Недужих тут - 26. Правоохоронці певні, що до поширення інфекції призвело порушення санітарних норм. І вже повторний спалах COVID-19 зафіксували в обласній психлікарні на Волині. За добу недугу виявили у 23 людей. Більше про коронавірус в Україні

Спалахи COVID-19: психоневрологічний інтернат у Мукачеві та обласна психлікарня у Волинській області

Залиште свій коментар

Вибір редакції