Перейти до змісту
Із Японії до України привезуть понад 12 тисяч експериментальних пігулок для лікування коронавірусу

Водночас в Японії цей препарат офіційно не визнали ліками від COVID-19.

Японія незабаром надасть Україні понад 12 тисяч пігулок експериментального лікарського засобу Favipiravir (Avigan), розробленого для лікування COVID-19.

Про це посол Японії в Україні Такаші Кураі розповів в інтерв'ю для "Укрінформ".

"Японська сторона була готова вже пів року тому, тож ми зможемо надіслати їх до України найближчим часом, як тільки буде відповідне доручення уряду України для посольства в Токіо та відбудеться обмін необхідними документами з МЗС Японії”, - розповів дипломат.

Він також додав, що в Японії Favipiravir (Avigan) ще офіційно не визнали ліками від COVID-19.

"Ми безкоштовно надаємо Favipiravir країнам, які готові разом проводити це клінічне випробування й надавати нам його результати… Ми вирішили надати його на прохання України, але не змушуємо брати участь у клінічному випробуванні. Ми поважаємо рішення України, тому просто чекали на її остаточний висновок", - зазначив Кураі.

За його словами, Україні нададуть 12 200 експериментальних пігулок. "Порівняно з іншими країнами, які звернулися по препарат, це багато. І я сердечно молюся, щоб коронавірусна епідемія в Україні якомога швидше завершилася", - висловився посол.

Як повідомлялося, в Україні з метою вивчення ефективності застосування препаратів при лікуванні пацієнтів із COVID-19 проводяться клінічні випробування чотирьох лікарських засобів.

Нагадаємо, всього Японія передасть розроблений місцевою компанією противірусний препарат Favipiravir (Avigan), який показав непогані результати лікування хворих на коронавірусну інфекцію, у 20 країн світу.

Відео Українські лікарі працюють без грошей – "Секретні матеріали"

Наші рятівники починають масово звільнятись через неможливість отримати доплату за роботу з смертельним вірусом. А найстрашніше те, що родини медиків, які померли через коронавірус, теж не отримують обіцяну компенсацію. Хто через місяць буде лікувати людей, коли статистика збільшиться вдвічі, дивіться у сюжеті. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Українські лікарі працюють без грошей – "Секретні матеріали"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин