Дослідження вакцин від коронавірусу вже на завершальній стадії - Ляшко

Вакцина від коронавірусу може з’явитись на початку наступного року.

Заступник міністра охорони здоров`я Віктор Ляшко заявив, що на початку серпня клінічні дослідження шести вакцин-кандидатів проти COVID-19 наблизилися до завершальної стадії. Про це він повідомив під час брифінгу.

Ляшко уточнив, що зусилля всіх виробників, академіків, науковців спрямовані сьогодні на пошук лікарських препаратів та засобів для імунопрофілактики коронавірусної хвороби.

"На початок серпня вже 25 вакцин-кандидатів проти COVID досліджуються клінічно. І шість з них наблизилися до завершальної стадії. Перебувають сьогодні на третій клінічній стадії, результати якої ми очікуємо до кінця року. І серійне виробництво вже повинно розпочатися, маємо надію, на початку 2021 року. І вакцини повинні з`явитися, зокрема, і в Україні - для профілактики поширення коронавірусної хвороби", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я України домовляється 
про поставки вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 майже з кожною компанією, яка її розробляє. 

Відео Коронавірус в Україні: за добу зафіксували майже тисячу нових випадків

Плюс 990 випадків захворювання на коронавірус за останню добу. Міністерство охорони здоров'я опублікувало кілька хвилин тому оновлену статистику COVID-19. За вчора 13 українців померли. 333 одужали. Загалом маємо вже понад 73 тисячі людей, яким поставили діагноз коронавірус. Майже 40 тисяч з них хворобу подолали. 1738 від недуги померли.

Коронавірус в Україні: за добу зафіксували майже тисячу нових випадків

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів