Фармкомпанія AstraZeneca відновила випробування вакцини від коронавірусу, які зупиняли через хворобу

У Департаменті охорони здоров'я Великої Британії підтвердили, що вакцинація волонтерів може бути подовжена.

Фармацевтична англо-шведська компанія AstraZeneca, яка спільно з Оксфордським університетом розробляє вакцину від коронавірусної інфекції COVID-19, відновила її випробування після припинення через раніше виявлену хворобу в одного з добровольців.

Про це повідомляє пресслужба фармкомпанії.

Водночас у компанії не уточнили, чим саме захворів учасник дослідження і які він мав проблеми зі здоров'ям.

"Клінічні випробування вакцини від коронавірусу AZD1222 були відновлені в Британії після отримання підтвердження від регулятора - Управління по контролю за лікарськими засобами і виробами медичного призначення (MHRA) - про те, що продовження випробувань безпечно", - йдеться в повідомленні AstraZeneca.

Зазначимо, що вакцина проти коронавірусу від AstraZeneca є однією з декількох у світі, яка дійшла до третього етапу випробувань - масштабного дослідження на тисячах добровольців.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що фармацевтична компанія AstraZeneca призупинила усі клінічні випробування вакцини від COVID-19 після того, як в одного із волонтерів виявили незрозумілу хворобу.  

Як повідомлялося, Єврокомісія попередньо домовилася з розробником вакцини від коронавірусу BioNTech-Pfizer  щодо її закупівлі, коли її випустять. Попередня угода передбачає придбання від імені країн ЄС 200 млн доз вакцини, з можливістю подальшої закупівлі ще 100 млн доз, якщо вакцина виявиться безпечною та ефективною. 

Відео Британці заявили, що їх вакцина від коронавірусу виявилася ефективною

Британська вакцина від коронавірусу - ефективна. Про це заявили в Оксфордському університеті, де її розробляють прискореними темпами. Експериментальне щеплення вже зробили тисячі добровольців. І з'ясували: у них з'явилися антитіла до COVID-19. Часто були й незначні побічні реакції - головний біль та невисока температура. З цим допомагає парацетамол - запевняють розробники. В основі нової вакцини - збудник звичайної застуди у шимпанзе. Але модифікований так, що людський організм сприймає його за коронавірус. Британський прем’єр Борис Джонсон привітав науковців. Однак заявив: навряд чи щеплення буде готове цього або наступного року. Тим не менше, британський уряд вже замовив сто мільйонів доз Оксфордської вакцини.

Британці заявили, що їх вакцина від коронавірусу виявилася ефективною

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів