Франція відмовилися від повернення до жорсткого карантину, попри антирекорд заражень коронавірусом

Навпаки, урядовці вирішили скоротити термін самоізоляції з 14 до 7 днів.

У п'ятницю, 11 вересня, прем'єр-міністр Франції Жан Кастекс визнав, що ситуація із COVID-19 в країні "очевидно погіршується", однак заявив, що уряд не планує запроваджувати новий загальнонаціональний локдаун.

Про це повідомляє The Associated Press.

Навпаки, урядовці вирішили скоротити термін самоізоляції з 14 до 7 днів, бо, кажуть, саме у цей період "існує реальний ризик зараження". Французькі органи охорони здоров’я пояснюють: чимало людей вважають 14-денний карантин занадто довгим і не дотримуються його.

Прем'єр також анонсував створення у країні спеціальних центрів тестування на COVID-19, які надаватимуть пріоритетні результати людям, які мають симптоми або є контактною особою когось з інфікованих. А поки французи скаржаться на довгі черги та кілька днів очікування до отримання результатів.

Зазначимо, що сам Кастекс цього тижня перебуває на самоізоляції, оскільки є контактною особою хворого на коронавірус пацієнта. 

Як повідомлялося, 10 вересня у Франції позитивний результат тесту на COVID-19 отримали 9 843 людини - це найвищий добовий приріст, зафіксований в країні від початку пандемії.

Відео Covid-19 прогресує: кількість захворюваних у Європі збільшується

Стрибок захворюваності на коронавірус - одразу в кількох європейських країнах. Плюс 10 тисяч нових випадків за попередню добу нарахували у Франції. Це найбільше з початку пандемії. Сьогодні в Парижі відбудеться урядова нарада, за підсумками якої очікуються нові карантинні обмеження. Такі ж цифри – уже кілька днів в Іспанії. У  Британії підтверджують понад 3 тисячі нових діагнозів. Тому з понеділка там заборонені зібрання більше шести людей.  

Covid-19 прогресує: кількість захворюваних у Європі збільшується

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів