Головний інфекціоніст США пояснив, чому коронавірус більше загрожує темношкірим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Причина не в генетиці, а в соціальних та економічних чинниках.

Небілі громадяни США більше ризикують заразитися новим коронавірусом та померти від нього через давній несправедливий устрій суспільства - зокрема це стосується галузей економіки та охорони здоров'я.

Про це заявив головний національне експерт з інфекційних захворювань Ентоні Фаучі, передає The Hill.

За даними Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC), чорношкірі помирають в 2,5 рази частіше, ніж білі американці.

"Представники афроамериканської громади з більшою ймовірністю мають роботу, яка не дозволяє їм залишатися вдома і працювати віддалено", - вважає Фаучі. "Ви можете опинитися в фінансовому, економічному або трудовому становищі, у якому немає такого великого контролю або можливості фізичної дистанції, що є одним із способів запобігання зараження".

Також він зазначив, що серед темношкірих американців непропорційно більше випадків інших захворювань, на тлі яких перебіг коронавірусу може бути важчим. Йдеться про діабет, гіпертонію, хвороби серця, ожиріння і хронічні захворювання нирок. Причина цього, за словами Фаучі, не генетична, а соціально-економічна: тривала відсутність доступу до правильного харчування і належного медичного обслуговування.

У США станом на 31 липня вже 4,5 млн випадків коронавірусу, 154 тисячі людей померли.

Відео Лікарське диво: у США здійснили успішну пересадку легень пацієнтам, які перехворіли на коронавірус

У Сполучених Штатах здійснили успішну пересадку легень пацієнтам, які перехворіли на коронавірус. Це 28-річна юристка Майра та 62-річний автомеханік Брайан. Обидва вже дихають самотужки і навіть дали пресконференцію. Коронавірус повністю знищив їхні дихальні органи. Надії на одужання було мало, а родину дівчини навіть кликали попрощатися із нею. Єдиним шансом вижити, казали медики, була пересадка, але й це було надзвичайно ризиково. На щастя, усе минуло добре - органи прижилися. Нині Майра та Брайан неймовірно вдячні за можливість дихати й жити. Більше про коронавірус

Лікарське диво: у США здійснили успішну пересадку легень пацієнтам, які перехворіли на коронавірус

Залиште свій коментар

Вибір редакції