Головний інфекціоніст США заявив про "невеликі" шанси створення високоефективної вакцини від коронавірусу

За його словами, вакцину варто сприймати як "інструмент, який дозволить контролювати пандемію".

Шанси науковців розробити високоефективну вакцину проти COVID-19, яка б гарантувала захист від інфікування щонайменше на 98%, "невеликі".

Про це у п'ятницю, 7 серпня, заявив головний національний експерт з інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі, повідомляє CNBC.

"Вчені сподіваються на коронавірусну вакцину, ефективну щонайменше на 75%, але 50% або 60% також будуть прийнятними, - сказав головний інфекціоніст Штатів. - Шанси на 98% ефективність невеликі".

В Управлінні з продовольства і медикаментів США наголосили, що дозволять вакцину, коли вона буде безпечною та ефективною хоча б на 50%.

"Вам потрібно думати про вакцину як про інструмент, який надасть змогу змусити пандемію більше не бути пандемією, а бути чимось добре контрольованим", - пояснив Фаучі.

За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань США, ефективна на 50% вакцина буде захищати нарівні зі щепленням від грипу, однак, діятиме гірше, аніж одна доза вакцини проти кору, ефективність якої оцінюють в 93%.

Як повідомлялося, у світі 139 вакцин проти коронавірусу перебувають на етапі доклінічних досліджень. 25 вже досліджуються клінічно, 6 з яких максимально наблизились до практичного застосування та перебувають на 3 стадії випробувань.

Відео Вакциною проти коронавірусу забезпечать щонайменше 20% населення України

Щонайменше 20% населення України забезпечать вакциною проти коронавірусу, лишень вона стане доступною. Про таке урядовці домовилися із ВООЗ. За словами головного санлікаря України Віктора Ляшка, ВООЗ обіцяє надати нам вакцину за доступною ціною або ж навіть безкоштовно. Натепер у світі розробляють відразу 139 вакцин, шість із яких максимально наблизились до практичного застосування. За прогнозами ВООЗ, щеплення проти коронавірусу можна буде робити уже наступного року. Нині в Україні щодоби реєструють близько тисячі нових випадків інфікування коронавірусом. Напередодні зафіксували антирекорд - 1197 нових недужих. Більше про коронавірус в Україні

Вакциною проти коронавірусу забезпечать щонайменше 20% населення України

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів