Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Головний санітарний лікар розповів, де можна не носити маску

Головний санітарний лікар розповів, де можна не носити маску

У людних місцях не можна ходити без захисної маски.

Головний санітарний лікар та заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що захисну маску можна не носити там, де немає скупчення людей. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Маски потрібно носити у приміщенні, а на вулиці можна не носити маску, якщо вдається дотримуватися соціальної дистанції 1,5 метри. Якщо ми потрапляємо у велике скупчення людей, де неможливо дотримуватися відстані - там треба одягати маску", - пояснив Ляшко.

За його словами, маску можна не одягати, якщо навколо немає людей.

"В період пандемії, епідемії, кожна людина розглядається, як потенційно інфікована. Тому краще не випробовувати долю, якщо кожна людина одягне маску - цим вона зменшує кількість біологічного матеріалу, або відстань цього матеріалу, який вона виділяє під час відвідування місць скупчення людей і цим зменшує ймовірність інфікування", - додав санлікар.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Ковелі чоловік у мінімаркеті накинувся з кулаками на іншого відвідувача. Конфлікт стався через відмову вдягати захисну маску.

Відео Чи посилять карантин і які в МОЗ є сценарії щодо подальшої ситуації з коронавірусом – Віктор Ляшко

Відсьогодні в деяких областях України можуть повернути жорсткий карантин. Що це означає, чи посилять карантин в Україні загалом та які в міністерства охорони здоров'я є сценарії подальшої ситуації з коронавірусом – про це поговоримо із заступником міністра охорони здоров’я та головним державним санітарним лікарем України Віктором Ляшком.   

Чи посилять карантин і які в МОЗ є сценарії щодо подальшої ситуації з коронавірусом – Віктор Ляшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції