Іванна Сахно приголомшила історією про те, як хворіла на коронавірус у США

Іванна Сахно приголомшила історією про те, як хворіла на коронавірус у США

Через велику кількість хворих акторці довелося лікуватися вдома.

Голлівудська зірка українського походження Іванна Сахно, яка нещодавно представила у Києві стрічку Let it snow, в якій зіграла головну роль, пригадала, як захворіла на COVID-19.

Так, на момент хвороби знаменитість перебувала у Нью-Йорку. Сахно поділилася, що через велику кількість пацієнтів в лікарні, їй довелося лікуватися вдома, йдеться у "Світському житті".

Я була в госпіталі тричі і мала там залишатися, тому що в мене був низький рівень оксигену. Але вони не могли мене залишити, тому що люди, які були навколо мене, були набагато старші і в гіршому стані. Нас не могли поселити навіть в палати, ми були на першому поверсі, куди просто під’їжджають люди з «швидкими». Тому мені треба було їхати назад додому і мене моніторували через телефон.
пригадала акторка

Також акторка поділилася, як довго одужувала після хвороби. Так, зірка відновлювала сили понад два місяці.

Справа була в тому, що коли вже тест був негативний, у мене з’явилася пневмонія, тому це все відбувалося в різні часи. Розумію, що навіть зараз я намагаюся бути обережною, бо вірус може бути навіть і в тих, в кого є антитіла.
поділилася знаменитість

Тож тепер зірка Голлівуду активно користується антисептиком, не забуває про захисну маску та вживає вітамін С.

Нагадаємо, що коронавірус у Іванни Сахно діагностували у 20 числах березня. Акторка поділилася, що серед її симптомів були біль у спині та легенях.

Тоді лікарі ухвалили рішення залишити артистку вдома на лікування, однак вже за декілька днів її госпіталізували через погіршення стану.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів