Ізраїль посилив карантин: закрили бари, спортзали, клуби, але не синагоги

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У синагозі одночасно можуть перебувати 19 осіб.

У Ізраїлі через збільшення кількості випадків захворювання коронавірусом посилили карантинні заходи. Це робиться для того, щоб врятувати життя людей та економіку країни

Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Від 6 липня влада Ізраїлю ухвалила рішення про закриття барів, клубів і спортзалів та припинення культурних заходів. Однак готелі зможуть продовжити роботу. У ресторанах може перебувати 20 відвідувачів всередині і 30 - на літніх терасах. 

Міністерство охорони здоров'я також рекомендувало закрити синагоги, але наразі від цього відмовилися. Синагоги будуть працювати, однак одночасно в них зможуть перебувати не більше 19 осіб. 

Громадян закликають не сприймати карантин легковажно. "Рівняння просте: зниження захворюванності рівнозначне укріпленню економіки", - заявив міністр охорони здоров'я Юлій Едельштейн. За його словами, зростання захворюваності може завдати великої шкоди економіці.

Наразі в Ізраїлі зафіксували понад 30 тис. випадків зараження, 332 людини померли.

Нагадаємо, кількість інфікованих коронавірусом в Україні упродовж доби збільшилася на 543 нові випадки. Станом на 20:00 6 липня відомо про 49 043 хворих у країні.

Відео Планета на карантині: Ізраїль – відстежування хворих через мобільні телефони

Не виходити з дому – головне правило під час пандемії коронавірусу, і діє воно у кожній країні, що веде боротьбу з ним. Макс Хотіленко відстежує, як це непросте завдання розв'язують мешканці різних куточків світу. Сьогодні буде непроста історія про те, як мобільні телефони шпигують за своїми власниками на благо карантину. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Планета на карантині: Ізраїль – відстежування хворих через мобільні телефони

Залиште свій коментар

Вибір редакції