Карантин в Україні: уряд дозволив роботу непродовольчих ринків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідні зміни внесені до постанови №211.

Кабінет міністрів України дозволив роботу в Україні непродовольчих ринків під час карантину. Раніше такий дозвіл було видано продовольчим ринкам.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

"Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року, які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків. Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні Уряду у четвер, 14 травня", - йдеться у повідомленні.

За словами очільника МОЗ Максима Степанова, такі зміни дозволять відновити торговельне обслуговування населення. Водночас працюватимуть ринки лише "за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи продовольчих магазинів".

Нагадаємо, Кабмін 29 квітня ухвалив рішення, про відкриття продовольчих ринків під час карантину через коронавірус. Робота продовольчих ринків під час пандемії має регламентуватися чіткими санітарними нормами.  Після цього президент України Володимир Зеленський закликав відновити роботу і непродовольчих ринків.

Відео У Києві 13 продовольчих ринків поновили свою роботу

У Києві вже працюють 13 продовольчих ринків. Серед них: Бесарабський, Володимирський, Деміївський, базари на Лісовій та Борщагівці. За даними Держпродспоживслужби, всі вони виконали вимоги уряду щодо карантинних заходів. Це - масковий режим покупців і торговців, вимірювання температури та відстані між відвідувачами, а також дезінфекція поверхонь.  

У Києві 13 продовольчих ринків поновили свою роботу

Залиште свій коментар

Вибір редакції