Перейти до змісту
Карантин в Європі: у Лондоні поліція розігнала весілля, у містах Франції запровадили комендантську годину

Карантин в Європі: у Лондоні поліція розігнала весілля, у містах Франції запровадили комендантську годину

Коронавірус дістався і європейських політиків, у яких нині саміт у Брюсселі (Бельгія).

У світі фіксують дедалі більше випадків зараження коронавірусною хворобою COVID-19. Критичною в Європі залишається ситуація у Франції.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Так, у Лондоні поліція розігнала весілля, організоване усупереч карантинним заборонам. На святкуванні було 100 осіб, тоді як максимально дозволена кількість - лише 15. Поліція оштрафує власника закладу на 10 тисяч фунтів стерлінгів, але невідомо, чи покарають гостей.

Нині по всій Великій Британії точково повертають карантинні обмеження і запроваджують трирівневу систему заборон.

У Франції за добу зафіксували рекордні 30 тисяч заражень. Тож у країні запровадили низку карантинних обмежень, зокрема комендантську годину в Парижі та ще 8 великих містах.

Відео Коронавірусна пандемія: у Лондоні поліція розігнала весілля, а в Парижі ввели комендантську годину

Поліція Лондона розігнала весілля, організоване усупереч карантинним заборонам. На святкуванні було аж 100 осіб. Тоді як максимально дозволена кількість - лише 15. Нині в усій Британії точково повертають карантинні обмеження і запроваджують трирівневу систему заборон. Одну з найкритичніших ситуацій у Європі має Франція. Там за добу рекордні 30 тисяч заражень. Тож у країні запровадили низку карантинних обмежень, зокрема комендантську годину в Парижі та ще в 8 великих містах. Нові обмеження відзавтра обіцяють і в Польщі - за добу в країні померла рекордна від початку пандемії кількість людей - аж 132. Більше про коронавірус

Коронавірусна пандемія: у Лондоні поліція розігнала весілля, а в Парижі ввели комендантську годину

Коронавірус дістався і європейських політиків, у яких нині саміт у Брюсселі (Бельгія). Через контакт із хворими терміново покинули захід прем'єрка Фінляндії Санна Марін та президентка Єврокомісії Урсула Фон Дер Ляєн.

Тим часом у ВООЗ після проведення низки досліджень оголосили неефективними в лікуванні COVID-19 досі популярні препарати - гідроксихлорохін та ремдесивір. Останнім нещодавно лікували американського президента Дональда Трампа.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин