Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китай назвав лосося з Норвегії причиною нового спалаху коронавірусу: в Осло відповіли

Китай назвав лосося з Норвегії причиною нового спалаху коронавірусу: в Осло відповіли

В Китаї знайшли вірус на дошці, де обробляли лососину.

Китай призупинив поставки лосося з Європи і закликав бойкотувати імпортні морепродукти через ризик заразитися COVID-19. Новий спалах коронавірусу в Пекіні пов'язують з ринком продовольства "Сіньфаді", де вірус знайшли на дошці для обробки імпортного лосося. 

В Норвегії заявили, що їхній лосось не є причиною спалаху коронавірусу, повідомляє Reuters.

"Лосось з Норвегії не пов'язаний з поширенням коронавірусної інфекції в Пекіні, і Норвегія дійшла згоди з Китаєм у цьому питанні", - повідомив міністр рибної промисловості Норвегії Одд Еміль Інгебрігцен.

Імпортований лосось зняли з полиць великих супермаркетів на кшталт Walmart Inc. і прибрали з платформ постачання продуктів по всьому Китаю. Провінції і міста тестують морепродукти на місцевих ринках на виявлення вірусу. 

Як повідомляє Bloomberg, бойкотування лосося у Китаї стало новим ударом для експортерів морепродуктів після пандемії, яка знизила продаж більш ніж на 30% за перші чотири місяця. До кризи прибутки чотирьох найбыльших експортерів морепродуктів в Китаї (Чилі, Норвегія, Австралія і Фарерські острови в Данії), за даними китайської митниці, зросли до 686 млн доларів минулого року.

Відео Новий спалах коронавірусу може спричинити другу хвилю у всьому Китаї

90 тисяч жителів Пекіна - знову на жорсткому карантині. А по всьому місту - посилені санітарні заходи. Там - новий спалах коронавірусу, і є побоювання, що він може спричинити другу хвилю в усьому Китаї. Мешканців одразу кількох районів зобов’язали не полишати свої оселі і пройти тестування. Люди живуть поблизу гігантського продуктового ринку, де виявили десятки хворих. Крім того, сліди вірусу знайшли на дошках, де різали лосось. Більше про коронавірус

Новий спалах коронавірусу може спричинити другу хвилю у всьому Китаї

Залиште свій коментар

Вибір редакції