Київ на сьогодні не готовий до пом'якшення карантину – санлікар Ляшко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рівень захворюваності в столиці перевищує норму.

Станом на 22 травня Київ не готовий до переходу на другий етап пом'якшення карантину.

Про це в ефірі ТСН.19:30 заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

"В місті Києві станом на сьогодні не можна переходити до пом'якшення, оскільки рівень захворюваності перевищує і становить 15 на 100 тисяч населення при нормі 12. Але попереду є ще два дні і ці два дні виключають ті два дні попереднього тижня, коли в Києві реєструвалися спалахи в інтернатних закладах. Я думаю, що Київ може зібратися на вихідних", – сказав він.

Водночас, він заявив, що столиця може сама вирішувати долю карантинних обмежень в місті.

Відео Чи можуть вдруге зупинити громадський транспорт, якщо кількість інфікованих різко зросте - Ляшко

Не всі області України готові до послаблення карантину. МОЗ наголосило, що такі рішення приймають на місцях. Про українську реальність і розвиток подій ексклюзивно для ТСН розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко.  Більше про коронавірус в Україні

Чи можуть вдруге зупинити громадський транспорт, якщо кількість інфікованих різко зросте - Ляшко

"Київ має вправо вирішувати і тільки в одному напрямку - встановлювати жорсткіший карантин, ніж це встановлено Кабміном. якщо критерії не досягнуті, то Київ не може запустити метрополітен, відкрити дитсадочки. Оскільки це є пряма норма, визначена в постанові кабміну. В іншому разі це буде порушення чинного законодавства", – додав Ляшко.

Раніше повідомлялося, що міський голова Києва Віталій Кличко заявив про відновлення роботи торгово-розважальних центрів у столиці. Це може статися уже наступного тижня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції