Коронавірус не покидає Буковину: ще 56 інфікованих COVID-19

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загалом в області виявлено 4 801 інфікованого.

У понеділок, 29 червня, у Чернівецькій області зафіксували 56 нових випадків зараження коронавірусом.

Про це у Facebook повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

За його словами, лабораторний центр опрацював 282 зразки. "Таким чином, загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 4 801 особу. 11 буковинців сьогодні здолали COVID-19", - наголосив Осадчук.

Слід зауважити, що Буковина - один з антилідерів щодо поширення нової коронавірусної інфекції. До слова, днем раніше було виявлено 59 випадків зараження, два дні тому - 55 хворих з COVID-19.

Як повідомлялося, станом на 29 червня під послаблення протиепідемічних заходів поки не потрапляють місто Київ та 12 областей України: Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Одеська, Рівненська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська області.

Своєю чергою, у Чернівецькій області від середи, 1 липня, послаблюють карантин. На Буковині відновлюється внутрішньобласне сполучення. Від середи будуть відкрить спортзали та ресторани, стадіони та спортивні майданчики.

Відео Коронавірусні вихідні: за три дні кількість нових хворих в Україні зросла на 2,5 тисяч

Антирекорд за антирекордом та небезпека не вилетіти за кордон цього літа - таке прогнозують для українців інфекціоністи. Три вихідні - більше 2,5 тисяч хворих на коронавірус і мільйони порушників норм безпеки при адаптивному карантині. Країна зажила доковідним життям уже на повну. Одеса, Львів та столиця - на вулицях тут майже не видно масок, так само як і дистанції між людьми.

Коронавірусні вихідні: за три дні кількість нових хворих в Україні зросла на 2,5 тисяч

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції