Коронавірус почав втричі частіше вражати молодь: у ВООЗ назвали причини тенденції

Коронавірус почав втричі частіше вражати молодь: у ВООЗ назвали причини тенденції

Молоді люди рідше користуються масками.

Коронавірусом почало заражатися усе більше молодих людей віком від 15 до 24 років. Від початку пандемії втричі зросла кількість молоді, яка підхопила COVID-19.

Про це свідчать дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), пише газета El Pais.

У ВООЗ вважають, що це пов'язано із тим, що молодь усе більше нехтує носінням масок, не дотримується дистанції, чимало часу проводить в нічних клубах, на пляжах, що призводить до збільшення ризику до зараження. 

"Молоді люди, як правило, менш пильні в носінні масок і соціальному дистанціювання. Подорож також збільшує ваші шанси заразитися і поширити COVID-19", - сказала Нейса Ернст, менеджерка з відділення біоізоляціі госпіталю Джонса Хопкінса в Балтіморі.

Аналіз було проведено в період від 24 лютого до 12 липня. За його результатами, кількість людей у віці 15-24 років від загальної кількості захворілих на коронавірус зросла від 4,5% до 15%.

Нагадаємо, у світі станом на 5 серпня понад 18 мільйонів 541 тисяча випадків коронавірусу, 700 тисяч людей померли від його наслідків. 

Як повідомлялося раніше, очільник представництва ВООЗ в Європі Ганс Клюге заявив, що причиною останніх спалахів коронавірусу може бути поширення хвороби серед молодих людей. Він сказав, що молодь "несе відповідальність перед собою, своїми батьками, бабусями та дідусями та своїми співгромадянами". 

Відео Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - ВООЗ

Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я. Мовляв, нехтують рекомендаціями, бо не хочуть пропустити літо. Сплеск захворюваності зафіксували одразу в кількох європейських країнах. Особливо тривожна ситуація в Іспанії та на Балканах. Кількість нових випадків зросла в Німеччині та Франції. У Польщі - спалахи в трьох шахтах та будинку для літніх людей. Тим часом у Гонконгу кажуть: ліжко-місця, відведені для ізоляції хворих на коронавірус, практично заповнені.

Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - ВООЗ

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів