Коронавірус в Пекіні: китайська столиця оголосила жорсткий карантин через "надзвичайно серйозну" ситуацію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В місті знову закривають навчальні, розважальні та спортивні заклади.

У Пекіні через новий спалах COVID-19 припиняється робота всіх дитячих садочків, шкіл та вищих навчальних закладів.

Навчальний процес переведено у дистанційний режим, повідомляє агенція новин dpa.

Також закриваються всі розважальні і спортивні заклади. Згідно з повідомленням китайської державної телекомпанії CCTV, місцева влада підвищила рівень небезпеки з третього до другого рівня.

Влада Пекіна назвала ситуацію в столиці "надзвичайно серйозною". Хоча за другого рівня небезпеки підприємства можуть продовжувати роботу, місцева влада рекомендувала за можливості повернутися до режиму віддаленої роботи. Також в місті заблоковані 29 житлових районів.

Виїзд з Пекіна без вагомих причин заборонений. Ті, хто залишає столицю, мають надати результати негативного тесту на наявність коронавірусної інфекції. Всі особи, які в'їжджають в Пекін з інших районів країни, також повинні пройти тестування.

12 червня у Пекіні повідомили про перший за кілька місяців випадок місцевого передавання коронавірусу. Інфекцію підхопив 52-річний чоловік, який нікуди не їздив та не контактував з особами, які повернулися до столиці.

Розслідування цієї справи в підсумку призвело до оптового ринку "Сіньфаді", який від 30 травня відвідали понад 200 тисяч осіб. Зараз влада Пекіна намагається відстежити і протестувати всіх покупців та працівників. У столиці створили близько 200 пунктів тестування.

Епідеміолог із центру з профілактики і контролю захворювань Пекіна Ян Пен вважає, що виявлений на пекінському оптовому ринку "Сіньфаді" коронавірус, ймовірно, був завезений в Китай з Європи.

За словами епідеміолога, на це вказує початковий аналіз геному, знайденого в столичному районі Фентай вірусу, проте фахівці все ще повинні відстежити весь ланцюжок заражень.

За однією з версій, вірус потрапив в заморожену їжу від носія, а потім товар був імпортований в Китай, причому низькі температури дозволили вірусу зберегтися.

"Потім люди могли заразитися завдяки контакту з зараженими морепродуктами або м'ясом на ринку, а потім поширили вірус далі", - сказав Ян Пен. Однак, за іншою версією, вірус міг потрапити на їжу і в повітря на ринку від вже зараженого, який чхав і кашляв.

Нагадаємо, що 17 червня Китай повідомив про 44 нові випадки зараження коронавірусом: 31 хворого виявили у Пекіні.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 265 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Відео Новий спалах коронавірусу може спричинити другу хвилю у всьому Китаї

90 тисяч жителів Пекіна - знову на жорсткому карантині. А по всьому місту - посилені санітарні заходи. Там - новий спалах коронавірусу, і є побоювання, що він може спричинити другу хвилю в усьому Китаї. Мешканців одразу кількох районів зобов’язали не полишати свої оселі і пройти тестування. Люди живуть поблизу гігантського продуктового ринку, де виявили десятки хворих. Крім того, сліди вірусу знайшли на дошках, де різали лосось. Більше про коронавірус

Новий спалах коронавірусу може спричинити другу хвилю у всьому Китаї

Вибір редакції