Коронавірус в Україні: у Вінницькій області знову запрацювали карантинні пости

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відновили роботу п'ять постів.

У Вінницькій області у зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації поновили роботу п’ять цілодобових санітарно-карантинних постів.

Про це повідомила пресслужба Національної поліції у Вінницькій області.

Слід зауважити, що рішення ухвалила обласна комісія з питань техногеннно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації. 

Блокпости знову діють у Муровано-Куриловецькому районі, в Літині, Махнівці Козятинського району, с. Краснопілці Гайсинського ВП, с. Немія Могилів Подільського району. Також створені мобільні та піші патрулі для контролю за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних норм.

Слід зауважити, що правоохоронці та працівники Держспоживслужби перевіряють об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринки, заклади громадського харчування щодо виконання ними карантинних правил.

Як повідомлялося, в Україні до 31 липня подовжили адаптивний карантин. Рішення Кабінету Міністрів ухвалено з доопрацюванням в одноденний термін.

Відео Чи посилять карантин і які в МОЗ є сценарії щодо подальшої ситуації з коронавірусом – Віктор Ляшко

Відсьогодні в деяких областях України можуть повернути жорсткий карантин. Що це означає, чи посилять карантин в Україні загалом та які в міністерства охорони здоров'я є сценарії подальшої ситуації з коронавірусом – про це поговоримо із заступником міністра охорони здоров’я та головним державним санітарним лікарем України Віктором Ляшком.   

Чи посилять карантин і які в МОЗ є сценарії щодо подальшої ситуації з коронавірусом – Віктор Ляшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції