Коронавірус за добу не фіксували у двох областях України, а на заході знову спалах: статистика регіонів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В одній з областей хворіє лише 6 мешканців.

В Україні кількість інфікованих коронавірусом за добу 16 червня зросла на понад 750 людей, однак в двох областях зафіксували нульові показники. Найгірша ситуація з COVID-19 досі тримається на заході.

Про це повідомляє МОЗ у своєму щоденному звіті.

За 24 години нових випадків коронавірусу не зафіксували у Донецькій області. Там також 2 померлих та стільки ж одужалих. Загалом на Донеччині хворіє лише 200 людей. Другою областю з нульовим показником стала знову Херсонська, в регіоні хворіє найменше в Україні - 6 людей. 

Не спадає кількість нових випадків коронавірусу на заході країни. "Лідером" за добу стала Львівська область - 155 антирекордних нових випадків та 9 смертей. 82 інфікування зафіксували у Закарпатській області та 69 у Чернівецькій.

Що до столиці, то кількість випадків у Києві різко не зростає. Минулої доби зафіксували 41 інфікування.

Загалом ситуація в областях виглядає так:

коронавіурс в Україні, інфографіка 17 червня
ТСН.ua

Загалом в Україні виявили 33 234 випадків коронавірусу. Від початку пандемії померло 943 людей. За останню добу зафіксували 758 нових випадків. Кількість одужалих сягнула вже 14 943. 

Відео Чи не кожен п`ятий інфікований коронавірусом в Україні - медик

Чи не кожен п`ятий інфікований коронавірусом в Україні – медик, їх уже 5600. І всі можуть претендувати на  компенсацію від держави. Щоправда, якщо вдасться довести, що заразилися на робочому місці, в лікарні.  Але як з`ясувалося, зробити це дуже непросто. Для цього треба вказати від кого інфікувався, коли і де це сталося. Більше про коронавірус в Україні

Чи не кожен п`ятий інфікований коронавірусом в Україні - медик

Залиште свій коментар

Вибір редакції