Криклій назвав список країн, які відкрили свої кордони для України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Туристи можуть відвідати 5 країн.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій повідомив, що вже 5 країн готові приймати українських відпочивальників, але деякі з них висунули свої умови.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

Отож українці вже можуть полетіти на відпочинок до:

  • Туреччини;
  • Єгипту (але з обов’язковим дотриманням 14-денної самоізоляції після повернення додому, адже Єгипет віднесений до країн з високим рівнем інцидентності COVID-19);
  • Албанії;
  • Хорватії (за умови підтвердження бронювання готелю або гостьового житла);
  • Чорногорії (за наявності негативного результату ПЛР тесту на COVID-19, зробленого протягом останніх 48 годин). 

"Через нестабільну епідеміологічну ситуацію в Україні інші європейські кордони, на жаль, залишаються зачиненими для українських туристів. Проте іноземцям, дипломатам та громадянам України, які мають дійсні робочі чи навчальні контракти або посвідчення на проживання в ЄС, морякам, що прямують на корабель, громадянам, які транзитом прямують через ЄС, в’їзд дозволено", – додав він.

Окрім того, міністр нагадав, що кожні два тижні ЄС переглядатиме список держав, з яких можливо в’їжджати. І залежно від обставин буде частково або повністю знімати обмеження на поїздки чи знову вводити їх для конкретних країн. Також в залежності від розвитку епідеміологічної ситуації в Україні рішення про відкриття кордонів буде ухвалено Грузією.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, чому Україна не потрапила до країн "зеленої зони". За його словами, рівень захворюваності на коронавірус в Україні складає 57 випадків на 100 тисяч населення, в той час як Євросоюз відкриє свої кордони для країн з показником 16 випадків і менше. 

Відео Євросоюз відкриває кордони, але не для України

Європейський союз відкриває зовнішні кордони. Втім, поки лише для дуже обмеженого числа країн - ні Росії, ні України, ні Білорусі в списку немає. Разом з тим, певні категорії українців таки зможуть в’їжджати в ЄС, починаючи відсьогодні. Хто отримає зелене світло, і коли настане черга інших - деталі у кореспондента Радіо Свобода Григорія Жигалова.

Євросоюз відкриває кордони, але не для України

Залиште свій коментар

Вибір редакції