Лікарка-інфекціоністка з Миколаєва назвала перші симптоми коронавірусу

Лікарка-інфекціоністка з Миколаєва назвала перші симптоми коронавірусу

За словами медички, перші симптоми захворювання можуть бути різними.

Головна лікарка інфекційної лікарні Миколаєва Світлана Федорова розповіла, які симптоми найчастіше виникають при інфікуванні коронавірусом. Далеко не у всіх з'являється різка слабкість від COVID-19.

Про це вона повідомила на своєй сторінки в Facebook. 

За її словами, перші симптоми захворювання можуть бути різні.

"Найчастіше: 1 Закладеність носа і втрата нюху (але буває і нежить, і всі запахи прекрасно розрізняються) 2. Невисока температура (часто не помічають і не вловлюють, відчуття слабкості, розбитості). 3. Різка слабкість (далеко не у всіх, але, як правило, якщо є, потім розвивається важка пневмонія). 4 Температура в перші дні — 37,2–37,4 (частіше. Рідше відразу до 38 і вище). 5. Розвиток пневмонії починається або з перших днів, але не відчувається (чутно, іноді одразу, іноді ні, і видно на КТ через 5 - 7 днів) або з 14–18 дня з моменту захворювання (сам момент часто пропускають, згадують, що "начебто, горло дерло... Температуру не міряв")", — розповіла лікарка.

Вона порадила не займатися самолікуванням, а одразу звертатися до лікаря.

"Що можна самому — полоскати горло, промивати носа. Більше пити. ПЛР, імуноглобуліни або цітотест... Якщо тільки захворіли — краще ПЛР, імуноглобуліни виробляться пізніше. Вони підходять (імуноглобуліни), якщо Ви готуєтеся на планову, наприклад, операцію", — додала Федорова.

Нагадаємо, раніше київський лікар-інфекціоніст дав поради, що робити, якщо у тебе симптоми коронавірусу. Запідозривши у себе коронавірусну інфекцію, головне — не панікувати й ізолюватися. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів