Перейти до змісту
Ляшко назвав область, яка є лідером з підготовки лікарень в умовах COVID-19

Ляшко назвав область, яка є лідером з підготовки лікарень в умовах COVID-19

Ця область є лідером одразу за усіма чотирма аналітичними показниками, зазначив головний санітарний лікар України.

Тернопільська область є лідером серед регіонів України у підготовці лікарень до боротьби з новим коронавірусом COVID-19. Водночас обидва населених пункти "червоної" карантинної зони України розташовані в цій області - Тернопіль і Бережани.

Про це в Facebook  сьогодні, 29 вересня, написав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"За новими критеріями віднесення до "червоного" рівня епіднебезпеки (захворюваність у п'ять разів вище середньої по Україні за останні 14 днів, яка наразі становить 99,8 на 100 тисяч населення) з 28 вересня 2020 року "червоними" стали дві адміністративних одиниці. Це - місто Бережани Тернопільської області та, власне, сам обласний центр - Тернопіль", - зауважив Ляшко.

Водночас, за його словами, на сьогодні Тернопільська область є лідером з підготовки лікарень до протидії COVID-19 серед регіонів України одразу за усіма чотирма аналітичними показниками у розрахунку на 100 тисяч населення:

  • загальна забезпеченість ліжок, відведених для пацієнтів з коронавірусом;
  • забезпеченість ліжкомісцями з підведеним киснем;
  • забезпеченість ліжкомісцями у відділеннях інтенсивної терапії;
  • забезпеченість апаратами ШВЛ.

"Така підготовленість дозволяє місцевій системі охорони здоров’я справлятися із найбільшим в країні рівнем захворюваності та надавати допомогу тим, хто її потребує", - додав Ляшко.

Нагадаємо, у вівторок, 29 вересня, в Україні зафіксували 3 627 нових випадків COVID-19, 69 смертей (усього - 4 065) та 1 797 людей, які одужали (від початку пандемії - 90 250). 

Відео Коронавірус в Україні: до "помаранчевої" зони перейшла сотня населених пунктів

Кількість уражених коронавірусом від початку пандемії українців перетнула межу у 200 тисяч. За добу заразилися ще понад 2 600 людей. А уряд тим часом оновив карантинні зони. Відсьогодні у "помаранчеву" перейшла сотня населених пунктів. Серед них 6 обласних центрів: Івано-Франківськ, Ужгород, Суми, Хмельницький, Харків та Чернівці. Столиця відсьогодні переходить із "помаранчевого" на слабший - "жовтий" рівень небезпеки. У "червоній" зоні,  до якої раніше входили 14 міст та районів, тепер залишаються тільки 2 населені пункти. Це райцентр Бережани Тернопільської області і сам Тернопіль.  Незважаючи на це, школи, дитсадки та крамниці в обласному центрі відчинені, громадський транспорт їздить.

Коронавірус в Україні: до "помаранчевої" зони перейшла сотня населених пунктів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин