Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ляшко попередив, що кількість смертей від коронавірусу до кінця року перевищить показники ВІЛ і малярії

Ляшко попередив, що кількість смертей від коронавірусу до кінця року перевищить показники ВІЛ і малярії

За 2019 рік у світі 690 тис. людей померли від хвороб ВІЛ, а від коронавірусу за пів року - понад 570 тис. осіб.

Смертність від коронавірусної хвороби COVID-19 за умови збереження нинішніх показників до кінця року може перевищити летальність від найважчих недугів, зокрема, ВІЛ та малярії.

Про це попередив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко у своєму Facebook.

За його словами, у 2019 році від ВІЛ-асоційованих хвороб померли щонайменше 690 тисяч осіб у світі. За перше півріччя 2020 року коронавірус забрав життя понад 570 тисяч людей.

"З такими темпами, COVID-19 до кінця року може стати в один ряд із захворюваннями та явищами, які спричиняють найбільший тягар на здоров'я у світі: діабет, туберкульоз, дорожньо-транспортні пригоди та перевищить не лише ВІЛ, а і малярію, вбивства та самогубства", - повідомив Ляшко.

Крім того, за інформацією Ляшка, 45% від усіх осіб, в яких підтверджено коронавірус, це молоді люди віком від 20 до 49 років.

Нагадаємо, в Україні станом на 13 липня зафіксовано 54 133 випадки коронавірусу. Від початку пандемії померло 1398 людей. За останню добу зафіксували 612 нових випадків. Кількість одужалих сягнула вже 26 503. 

Відео Другу хвилю пандемії коронавірусу в Україні очікують восени, - імунолог

Ще перша не минула, а в Україні вже очікують на другу хвилю пандемії коронавірусу. За словами імунолога Федора Лапія, вона прийде восени. Про це лікар заявив у коментарі ТСН.Тиждень. Також, за його словами, реальна кількість українців з ковідом - утричі вища за офіційні цифри. Загалом нині, за даними Міністерства охорони здоров'я - понад 26 тисяч активних хворих. Тих, хто одужав - трохи більше. Найскладніша ситуація на Буковині, у Львівській області й на Закарпатті. За попередню добу по країні загалом підтверджено 678 нових випадків зараження.

Другу хвилю пандемії коронавірусу в Україні очікують восени, - імунолог

Залиште свій коментар

Вибір редакції