Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ляшко заявив, що Україна перейшла до "жовтого" сценарію епідемії коронавірусу: що це значить

Ляшко заявив, що Україна перейшла до "жовтого" сценарію епідемії коронавірусу: що це значить

Ще місяць тому показники в Україні відповідали "жовто-зеленому" сценарію.

Епідемія COVID-19 в Україні станом на 1 серпня розвивається за "жовтим" сценарієм. Це означає, що кількість випадків зараження може зрости у шість разів - до 400 тисяч інфікованих.

Про це сказав головний санлікар країни Віктор Ляшко під час брифінгу МОЗ.

"Коли місяць тому ми вперше презентували наші прогнози, Україна рухалася за "жовто-зеленим" сценарієм. Зараз наша динаміка чітко відображає "жовтий" сценарій, і, на жаль, ми орієнтуємося на 4 тис. летальних випадків і близько 400 тис. випадків інфікування, які можуть бути в нашій країні", - сказав він.

При цьому Ляшко зазначив, що нині єдиним способом стримування розвитку захворювання залишаються карантинні заходи.

Зазначимо, що жовто-зелений сценарій розвитку пандемії, за яким рухалася Україна місяць тому, прогнозував 2,5 тис. летальних випадків в Україні.

Нагадаємо, в Україні 1 серпня зранку число інфікованих коронавірусом перевищило 71 тисячу осіб. Кількість нових випадків COVID-19 за останню добу зросла на 1 172. 

Відео Коронавірусний антирекорд: за минулу добу до лікарень ушпиталили 261-го пацієнта

Антирекорд із госпіталізації хворих на коронавірус в Україні. За минулу добу до лікарень ушпиталили 261-го пацієнта. Усього в медзакладах перебувають понад 4,5 тисячі людей із діагнозом COVID-19, 114 із них підключені до апаратів ШВЛ. Загальна кількість інфікованих в Україні вже наближається до 70 тисяч. 1090 з них виявили за минулу добу. Найбільше нових випадків зареєстрували у Львівській, Івано-Франківській області, а також у Києві. Зросла й кількість померлих - 20 українців не змогли подолати недугу. Більше про коронавірус в Україні

Коронавірусний антирекорд: за минулу добу до лікарень ушпиталили 261-го пацієнта

Залиште свій коментар

Вибір редакції