Глава МОЗ розповів про запуск метро, громадського транспорту та нові вимоги до пасажирів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він заявив, що мав особисту розмову із мером Києва щодо запуску метро.

Всі із нетерпінням чекають на запуск громадського транспорту. Особливо цього жадають мешканці великих міст, які щодня потрапляють в затори, їдучи на роботу та з неї. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов пояснив, чого слід очікувати від запуску громадського транспорту в Україні.

Такий коментар він дав в ефірі ТСН.19:30.

"Звичайно, разом з пом'якшенням і з дозволом на роботу того чи іншого транспорту, ми говоримо, якої соціальної дистанції мають дотримуватися громадяни та у яких засобах захисту вони мають перебувати. В цьому, перш за все, ми з вами зацікавлені – щоб не захворіти і не заразити близьких", – сказав він.

Окремо він сказав і про київське метро.

"У мене була розмова з мером міста. Він пообіцяв вивести всі без виключення потяги, які є в розпорядженні", – заявив Степанов.

Відео Міністр охорони здоров’я розповів про вартість лікування коронавірусу та карантинні послаблення

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів про карантинні послаблення і вартість лікування COVID-19. Які послаблення чекати українцям та чи реальне покращення ситуації захворюваності – про це та інше запитала ТСН.  

Міністр охорони здоров’я розповів про вартість лікування коронавірусу та карантинні послаблення

Повідомлялося, що Степанов розповів, які пом'якшення буде обговорювати уряд на завтрашньому засіданні. Так, за його словами, усі послаблення карантину відбуватимуться за планом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції