МОЗ оновило список країн за поширенням коронавірусу: що змінилося у "червоних" та "зелених" зонах

МОЗ оновило список країн за поширенням коронавірусу: що змінилося у "червоних" та "зелених" зонах

Під час розподілу рахується кількість активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення.

Станом на п'ятницю, 4 вересня, Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн "червоної" та "зеленої" зон щодо поширення коронавірусної хвороби COVID-19. До "червоної" зони потрапили 50 країн, до "зеленої" — 143. Згідно із даними за 30 серпня, у "червоній" зоні перебувало 57 країн.

Відповідний список, який складається із держав-членів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), оприлюднила пресслужба відомства.

Під час розподілу рахується кількість активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення.

Так, згідно із ним, у "червоній" зоні перебувають: Хорватія, Чорногорія, США, Ізраїль, Іспанія, Румунія, Молдова, Франція.

До "зеленого" списку, зокрема, додались: Албанія, Вірменія.

Також "зелені" такі країни: Болгарія, Єгипет, Туреччина, Російська Федерація, Грузія, Сербія, Польща, Греція, Німеччина, Білорусь, Італія, Угорщина, Єгипет, Китай, Австрія, Чехія.

Зазначимо, до "червоного списку" України входять держави, де кількість нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні. Або ж, якщо у країнах приріст числа інфікованих за останні 14 днів більший за аналогічний за минулі 14 днів на 30%.

Нагадаємо, що українцям свої кордони відкрили ще три країни, які раніше запровадили заборону на в'їзд через пандемію COVID-19. Йдеться про Бразилію, Домініканську республіку і Демократичну республіку Конго.

Відео Уряд закрив на місяць українські кордони для іноземців: як реагують туристи

Заборона в’їзду іноземців до України. Через поширення COVID-19 напередодні уряд на місяць закрив наші кордони для іноземців. Заборона почала діяти сьогодні опівночі. Знімальна група ТСН зараз на пункті пропуску "Рава-Руська" українсько-польського кордону. Чи багатьох іноземців вже завернули і як зараз працюється прикордонникам в умовах нових обмежень - дивіться у прямому включенні.  

Уряд закрив на місяць українські кордони для іноземців: як реагують туристи

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів